Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/580.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Komunijne uczesanie z długich włosów 2017

Dziecięce uczesania na długie włosy

Znalezienie efektownej fryzury komunijnej to dość trudne zadanie. Wszystkie mamy doskonale wiedzą, że najwięcej możliwości dają długie włosy. To właśnie z takich kosmyków można stworzyć różne ciekawe uczesania. Mogą to być fryzury z warkoczem dla dziewczynek lub w formie upięć z tyłu głowy, powszechnie znanych jako ponadczasowe koki.

Dziecięce uczesania na długie włosy mogą być bardzo rozmaite. Dobierając fryzurę komunijną, pamiętajmy jednak, że takie uczesanie powinno być przede wszystkim eleganckie i stylowe. Każdą fryzurkę można także ozdobić ciekawym dodatkiem w formie spinki, kwiatka lub wianka. Największą popularnością cieszą się tradycyjne wianki komunijne. Niegdyś wykonywano je z żywych kwiatków, dzisiaj natomiast w sprzedaży możemy znaleźć już nie tylko wianki, ale także błyszczące tiary i modemy.

Jeśli nasza córka posiada długie włosy, wówczas możemy zdecydować się zarówno na ich rozpuszczenie, jak i uplecenie. Warkocze stanowią dość ciekawe fryzury komunijne, zwłaszcza, że dzisiaj mogą przyjmować różne formy. Można więc postawić na klasyczny, pięknie zapleciony warkocz lub wyczarować na głowie naszej pociechy wyjątkową koronę, czyli warkocze uplecione po obu stronach głowy.

Jeśli nasza młoda dama niekoniecznie w dzień pierwszej Komunii Świętej będzie chciała posiadać warkocz, wówczas możemy jej podsunąć propozycję na wyrafinowaną plecionkę z włosów. Jest ona dość prosta w wykonaniu, gdyż wystarczy zakręcić kosmyki spiralnie po obu stronach głowy i następnie podpiąć spinkami nad karkiem. Z pozostałych włosów należy uformować efektowny precelek. Taka fryzura będzie pięknie komponowała się zarówno z wiankiem, jak i z różnego rodzaju ozdobami w formie kwiatów czy koralików.

Kilkuletnie dziewczynki bardzo ładnie i dziewczęco prezentują się także w rozpuszczonych włosach. Można postawić na absolutną naturalność bądź zdecydować się na wyczarowanie pięknych loków, z których z całą pewnością będzie zadowolona każda młoda elegantka. Loki można stworzyć nie tylko za pomocą lokówki, ale także wałków bądź papilotów.

W tym jednym i jakże ważnym dla naszego dziecka dniu warto znaleźć efektowną fryzurę, która będzie nieodłącznym elementem całego wizerunku. Świetnie powinny sprawdzić się także różnorodne dodatki. Pamiętajmy jednak, by były one w białym kolorze, gdyż w przeciwnym razie będą zbyt rzucały się w oczy, a to spowoduje, że cała fryzura odwróci uwagę od komunijnego.