Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/580.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Eleganckie uczesania dla chłopców 2017

Eleganckie fryzury dla chłopców

Z okazji pierwszej Komunii Świętej nie tylko dziewczynki pragną prezentować się wyjątkowo. Dotyczy to również chłopców. Podczas gdy mamy dla kilkuletnich dam najczęściej wybierają dziecięce uczesania na długie włosy, to w przypadku chłopców wybór fryzury wydaje się być znacznie prostszy. Tak jest jednak tylko pozornie. W każdym bądź razie stworzenie efektownego uczesania dla chłopca z całą pewnością jest znacznie mniej czasochłonne.

W przypadku dziewczynek często pozwalamy sobie na układanie finezyjnych i wytwornych fryzur komunijnych. Chłopcy jednak na ogół noszą krótkie włosy, z których także należy postarać się ułożyć efektowną fryzurę.

Zanim nasz syn ubierze się w komunijny garnitur, wcześniej warto zadbać o podcięcie włosów. Komunijna fryzura dla chłopca powinna być uczesaniem eleganckim i estetycznym. Nie można więc w tym dniu pozwolić, by kosmyki były zbyt długie lub by grzywka wpadała do oczu. Chłopcu można oczywiście obciąć włosy całkiem samodzielnie, ale jeśli chcemy mieć pewność, że fryzura będzie się odpowiednio prezentować, wówczas zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie salonu fryzjerskiego.

Dość znaną fryzurą komunijną dla chłopca jest uczesanie na grzybek, które polega na odpowiednim ścięciu włosów. Tył powinien zostać ładnie wystylizowany i krótko ścięty. Z przodu może zostać grzywka, ale nie powinna być zbyt długa. Włosy optymalnie powinny sięgać do około połowy ucha oraz do linii karku z tyłu.

Również w przypadku układania chłopięcej fryzury komunijnej warto posłużyć się odpowiednimi preparatami kosmetycznymi. Mogą to być pianki i lakiery dzięki którym uczesanie pozostanie jak najdłużej w swojej niezmienionej formie. Dość dobrze powinien się sprawdzić także klasyczny żel lub brylantyna do włosów. Jeśli takie kosmetyki naniesiemy na jeszcze wilgotne włosy, wówczas fryzura uzyska kilkugodzinną trwałość, a kosmyki staną się błyszczące. Odrobinę żelu można także nałożyć na grzywkę, wywijając ją nieco do góry. Taka fryzurka także często jest wykonywana u kilkuletnich chłopców.

Oczywiście nie przesadzajmy z nakładaniem zbyt dużej ilości tego rodzaju specyfików, gdyż tylko przeciążymy włosy, a cała fryzura nie będzie się prezentować estetycznie i elegancko. Kosmetyki stylizujące mają na celu jedynie nadanie odpowiedniego kształtu włosom oraz zapewnienie trwałości uczesaniu.